Wirtualny spacer Twojego budynku, mieszkania, biura.

Wirtualny spacer to jedna z forma digitalizacji budynków, pomieszczeń, zabytków, lokali. Stanowi ciekawą alternatywę dla precyzyjnej techniki skaningu laserowego 3D, który wykorzystuje się m.in. do celów inwentaryzacji architektonicznej 3D. Ta forma prezentacji pozwala w szybki sposób zaprezentować obiekt potencjalnemu nabywcy, umożliwić wirtualną wycieczkę ciekawego miejsca.

Chciałbyś zaprezentować swoje wnętrze np. mieszkanie , firmę i umożliwić wirtualne odwiedzenie miejsca swoim klientom lub potencjalnym nabywcom nieruchomości? Skontaktuj się z nami.

Wirtualny spacer 360 czy skan 3D pomieszczenia?

Jeżeli zamierzasz wykonać dobrą prezentację obiektu budowlanego i zależy Ci na jakości zdjęć usługa wirtualnego spaceru jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Zdjęcia 360 umożliwią odwiedzenie budynku, lokalu z dowolnego miejsca na świecie. Technika fotogrametryczna daje bardzo dobry efekt wizualny i prezentacyjny, ale nie nadaje się do wykonania inwentaryzacji architektonicznej budynku. W tym przypadku zaleca się wykonanie pomiarów skanerem 3D o wysokiej dokładności, aby precyzyjnie odwzorować geometrię budowli.

chmura punktów skan 3D kościoła
Chmura punktów budynku przygotowana do celów inwentaryzacji budowlanej.

Zobacz realizacje inwentaryzacji architektonicznej, skaningu 3D, projekty domów

Call Now Button