Koncepcja architektoniczna dla indywidualnego projektu domu

Co zawiera koncepcja architektoniczna dla indywidualnego projektu domu w biurze projektowym Bimsmart?

Koncepcja projektowa zawiera:

  • 2-3 warianty rozwiązań funkcjonalnych zabudowy
  • 2-3 warianty rozwiązań kolorystyki elewacji
  • uproszczone rzuty (z aranżacją pomieszczeń) i przekroje wybranego wariantu
  • uproszczone zagospodarowanie terenu w branży architektonicznej z uwzględnieniem komunikacji i ukształtowania terenu wybranego wariantu
  • widoki elewacji z opisem przykładowych materiałów
  • wizualizacje linearne i fotorealistyczne wybranego wariantu
  • model 3D udostępniony w przeglądarce internetowej

Projekt wykonywany w technologii 3D BIM. Opracowana koncepcja służyć będzie jako materiał wyjściowy do opracowania Projektu Budowlanego.  

Potrzebujesz wykonać projekt domu? Zacznij od koncepcji. Wypełnij ankietę projektową, lub zadzwoń pomożemy Ci.

+48 504 460 712

W zależności od rodzaju zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych, technicznych  cena indywidualnego projektu domu to koszt 125 zł/m2 – 250 zł/m2. Wypełnij ankietę projektową i otrzymaj ofertę na projekt indywidualny domu.

Cena zawiera niezbędne projekty branżowe tj. projekt konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektryki, nadzór nad projektem i koordynację branżową. Każdy projekt tworzymy w 3D. Widzisz go cały czas na swoim ekranie. Dowiedz się więcej jak tworzymy indywidualny projekt domu.

Specjalizujemy się w projektach indywidualnych, często na „trudnych” działkach. Adaptacje gotowych  projektów często bywają bardziej skomplikowane niż projekt indywidualny.

Realizujemy projekty w całej Polsce nadzorując proces budowy m.in. w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu.

Wykonujemy analizę działek przed zakupem określając możliwości i parametry techniczne obiektów, które można tam zbudować. Mają Państwo wtedy pewność, że po zakupie nic Was nie zaskoczy. Zobacz co zawiera przykładowa analiza działki.

Jeżeli planują Państwo  wykonać remont, przebudowę, projekt wnętrz,  termomodernizację, zmianę konstrukcji budynku, remont dachu, renowację zabytku lub inną operację wymagającą posiadania aktualnych planów obiektu budowlanego należy wykonać pomiar  budynku, nieruchomości.

Jest to inwentaryzacja architektoniczna, inwentaryzacja budowlana stanowiąca niezbędny materiał dla architekta.  Wykonujemy inwentaryzacje architektoniczne budynków skanerem 3D we własnym zakresie. Daje to nam pewność pozyskanych danych.  Zobacz jak wygląda inwentaryzacja architektoniczna 3D.

Każdy nasz projekt budowlany realizowany jest w oparciu o technologię modelowania 3D. Wizualizacja obiektów jest dla nas standardem. Ułatwia nam komunikację, a Państwu pozwala od razu zobaczyć projekt i poczuć się jak we domu. Wejdź i zobacz przykładowy indywidualny projekt domu

Cena projektu uzależniona jest od rodzaju i zakresu projektu od 150 do 300 PLN /m2.

Call Now Button