Projekt domu na skarpie w Bibicach

Indywidualny projekt domu

Indywidualny projekt domu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeżeli

W Bimsmart do naszych projektów podchodzimy w sposób elastyczny i kreatywny, dzięki czemu ciekawy design możemy połączyć z praktycznymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Szczegółowo szacujemy oraz kontrolujemy koszty związane z realizacją projektu. Pozwala na to wdrożona w naszej pracowni technologia projektowania BIM. Naszym klientom zapewniamy kompleksową opiekę, która obejmuje wszystkie etapy projektowania, począwszy od badań geotechnicznych, szukania wody na działce, inwentaryzacji architektonicznej 3D wykonywanej przy pomocy skanera laserowego 3D, ekspertyz, poprzez projekty zagospodarowania terenu, architektoniczno-budowlane i wykonawcze indywidualnego projektu domu.

W zależności od rodzaju zastosowanych rozwiązań funkcjonalnych, technicznych  cena indywidualnego projektu domu to koszt 125 zł/m2 – 250 zł/m2. Wypełnij ankietę projektową i otrzymaj ofertę na projekt indywidualny domu.

Cena zawiera niezbędne projekty branżowe tj. projekt konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektryki, nadzór nad projektem i koordynację branżową. Każdy projekt tworzymy w 3D. Widzisz go cały czas na swoim ekranie. Dowiedz się więcej jak tworzymy indywidualny projekt domu.

Specjalizujemy się w projektach indywidualnych, często na „trudnych” działkach. Adaptacje gotowych  projektów często bywają bardziej skomplikowane niż projekt indywidualny.

Realizujemy projekty w całej Polsce nadzorując proces budowy m.in. w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Katowicach, Gdańsku, Poznaniu.

Wykonujemy analizę działek przed zakupem określając możliwości i parametry techniczne obiektów, które można tam zbudować. Mają Państwo wtedy pewność, że po zakupie nic Was nie zaskoczy. Zobacz co zawiera przykładowa analiza działki.

Jeżeli planują Państwo  wykonać remont, przebudowę, projekt wnętrz,  termomodernizację, zmianę konstrukcji budynku, remont dachu, renowację zabytku lub inną operację wymagającą posiadania aktualnych planów obiektu budowlanego należy wykonać pomiar  budynku, nieruchomości.

Jest to inwentaryzacja architektoniczna, inwentaryzacja budowlana stanowiąca niezbędny materiał dla architekta.  Wykonujemy inwentaryzacje architektoniczne budynków skanerem 3D we własnym zakresie. Daje to nam pewność pozyskanych danych.  Zobacz jak wygląda inwentaryzacja architektoniczna 3D.

Każdy nasz projekt budowlany realizowany jest w oparciu o technologię modelowania 3D. Wizualizacja obiektów jest dla nas standardem. Ułatwia nam komunikację, a Państwu pozwala od razu zobaczyć projekt i poczuć się jak we domu. Wejdź i zobacz przykładowy indywidualny projekt domu

Cena projektu uzależniona jest od rodzaju i zakresu projektu od 150 do 300 PLN /m2.

Indywidualny projekt domu. Wypełnij formularz i sprawdź wycenę w 60 sekund.

Jak wygląda proces współpracy przy indywidualnym projekcie domu?

1. Koncepcja architektoniczna

Analiza przedprojektowa oraz opracowanie koncepcji projektowej to jedne z najważniejszych części procesu inwestycyjnego. Zaproponowane rozwiązania są punktem wyjścia do ustalenia szczegółów projektu, podjęcia odpowiednich kroków przygotowawczych i harmonogramu oraz zrozumienia Państwa potrzeb. Z klientami współpracujemy stacjonarnie oraz online.

Czas opracowania: 1 miesiąc

indywidualny projekt domu koncepcja

2. Projekt budowlany

Otrzymanie pozwolenia na budowę wymaga często uzyskania wielu dokumentów formalnych, pomożemy Państwu krok po kroku przez nie przejść, przygotujemy także harmonogram ich uzyskania. Kolejny etap to przygotowanie projektu budowlanego wielobranżowego. Dokumentacja zostanie przygotowana zgodnie z przepisami polskiego prawa oraz niezbędnymi załącznikami.

Czas opracowania: 1-2 miesiące

indywidualny projekt domu w Krakowie

3. Projekt wykonawczy

Uzupełnieniem projektu budowlanego jest m.in projekt wykonawczy oraz wnętrz. Projekty te uszczegóławiają projekt budowlany, który jest w dużej części schematyczny. Pozwalają także na opracowanie szczegółowego kosztorysu i przedmiarów. Uzupełnieniem całości są wizualizacje, które obrazują zamysł autora projektu.

Czas opracowania: 1 miesiąc

indywidualny projekt domu w Krakowie


Każdy indywidualny projekt domu realizujemy w 3D. Widzisz go na każdym etapie rozpoczynając od konepcji przez projekt budowlany, wykonawczy i wnętrz na ekranie swojego komputera live.

Wykorzystując w pracowni technologię projektowania BIM, pozwalamy Państwu, naszym Klientom zobaczyć projekt na każdym etapie. Ułatwiamy komunikację pokazując rozwiązania projektowe w postaci modelu 3D. Oszczędzamy czas na spotkania i wyjazdy. Model dostępny jest w dowolnym miejscu i dowolnej dla Pańśtwa porze.

Realizacja indywidualnego projekt domu w Bimsmart to bezpieczeństwo udanej inwestycji.

Stworzymy projekt dopasowany do Twoich potrzeb.  Opracowujemy go kompleksowo zarówno w zakresie kubaturowym, aranżacji wnętrz, instalacji wewnętrznych i zewnętrznych. Wykorzystujemy nowe technologie projektowe w budownictwie wspomagające proces projektowy i wykonawczy m.in. skaning laserowy budynków.

Potrzebujesz indywidualny projekt domu np. w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Rzeszowie lub innym miejscu? Wypełnij, krótki formularz określający Twoje potrzeby. Otrzymasz od nas ofertę na indywidualny projekt domu.

Call Now Button