Bimsmart Nowoczesny dom z tarasem w Czyżowie k. Kleszczowa

Bimsmart

Pracowania architektury i skanowania laserowego 3D

Bimsmart – sprawdź nasze usługi:

Bimsmart nowoczesny projekt domu w krakowie

Bimsmart usługi architektoniczne

Opracowujemy wielobranżowe projekty indywidualne budynków mieszkalnych. Przygotujemy dla Ciebie wymarzony indywidualny projekt domu. Posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu budynków wielorodzinnych, usługowych czy przemysłowych. W projektowaniu opieramy się na funkcjonalności i prostocie.


Bimsmart projekt wnętrz salonu

Bimsmart projektowanie wnętrz

Nie masz pomysłu na urządzenie swojego wnętrza? Niezależnie czy jest to dom, mieszkanie, lokal gastronomiczny czy biuro – my zajmiemy się kompleksowym projektem jego wnętrza. Wnętrze jest nieodłącznym elementem budynku, dlatego zlecając nam projekt budowlany chętnie wykonamy dla Ciebie również projekt wnętrz tego budynku.


Skanowanie laserowe budynków


Wykonujemy skaning laserowy budynków, zabytków, pomieszczeń. Realizujemy inwentaryzacje budowlane, ortofotoplany, modele 3D BIM lub dokumentację 2D CAD na bazie chmur punktów.

Modelowanie z chmur punktów Politechnika Krakowska

Inwentaryzacja architektoniczna 3D


Specjalizujemy się w obróbce chmur punktów m.in. do Revit czy Archicad. Opracowujemy szczegółowe modele 3D w wybranym przez Ciebie poziomie szczegółowości LOD.

Skanowanie laserowe 3D w projektach architektonicznych i dokumentacji 3D budowy

W pracowni Bimsmart realizujemy projekty wykonując wcześniej inwentaryzację obiektu za pomocą skanera laserowego 3D o dokładności 1mm. Weryfikujemy stan budowy z rzeczywistością podnosząc do maksimum bezpieczeństwo poprawnego wykonania np. projektu salonu, kuchni czy mebli pod zabudowę oszczędzając tym samym Państwa pieniądze. Tworzymy wirtualne metryczne przeglądarki ułożenia instalacji np. ogrzewania podłogowego lub instalacji elektrycznej.

Bimsmart wybrane realizacje

Bimsmart realizuje projekty budowlane i inwentaryzacje architektoniczne korzystając z technologii BIM. Dlaczego?

Bimsmart Biuro Projektowe oszczędności podczas budowy

Oszczędności podczas budowy

Precyzyjnie określamy kosztorys, ilość potrzebnych materiałów i harmonogram prac budowlanych realizując odpowiednie symulacje.

Unikanie kolizji

W przypadku rozbudowy bądź przebudowy obiektu budowlanego skanujemy instalacje, konstrukcje i dopasowujemy precyzyjnie projekt do stanu istniejącego.

Bimsmart wizualizacja projektu domu w 3D

Wizualizacja projektu 3D

Widzimy obiekt zanim on powstanie za pomocą wirtualnej rzeczywistości. Pozwala to nam i Klientom zweryfikować projekt i poczuć się “jak w domu”.

Analiza działki budowlanej przed zakupem i ocena chłonności terenu

Dobry wybór działki budowlanej to pierwszy krok do własnego domu. Jej lokalizacja, uwarunkowania formalne i prawne decydują o tym jak będzie wyglądał twój przyszły dom. Pomożemy Ci przeanalizować działkę pod kątem technicznym i formalnoprawnym przed zakupem. Usługa ta daje gwarancję budowy domu o jakim marzysz.

Potrzebujesz inwentaryzacji architektonicznej budynku lub usługi skanowania laserowego budynku?

Skontaktuj się z nami. Pomożemy CI. Zadzwoń lub wyślij wiadomość.

Indywidualny projekt domu

Dowiedz się jak przygotować się do budowy swojego domu. Poznaj etapy współpracy, koszt i czas wykonania indywidualnego projektu, oraz najczęściej zadawane przez Klientów pytania. Każdy projekt jest inny w zależności od Państwa potrzeb, ale wyzwania formalnoprawne związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę zawsze podobne.

Blog

No items were found matching your selection.

Zastanawiasz się jak urządzić wnętrze nowego domu, a może potrzebujesz projektu wnętrz mieszkania, salonu, kuchni czy łazienki?

Opinie Klientów o Bimsmart

Monika Suchojad
Monika Suchojad
2024-05-03
fachowa wiedza i pełen profesjonalizm - bardzo polecam!
Jaroslaw Kiełbik
Jaroslaw Kiełbik
2024-04-29
Witam jesteśmy na etapie wykonywania wspólnego projektu w postaci domu jednorodzinnego w miejscowości Czyżów gmina Kleszczów. Współpraca z panią Kingą Tkacz to czysta przyjemności połączona z pełnym profesjonalizmem z jej strony. Ponadto łatwość w komunikacji bardzo ułatwia nam pracę na każdym etapie budowy i eliminuje ewentualne błędy. Z czystym sumieniem polecam panią Kingę i cały zespół firmy Bimsmart.
Bartek Kowalik
Bartek Kowalik
2024-02-21
Szybka i szczegółowa analiza, bardzo dobry kontakt. Polecam!
Izabela Lenartowicz
Izabela Lenartowicz
2023-11-26
Bardzo polecam , profesjonalne podejście do klienta , projekt zgodny z moimi oczekiwaniami oraz regulacjami prawnymi . Bardzo dobra współpraca.
Łukasz Milaniak
Łukasz Milaniak
2023-10-06
Doskonała współpraca. Otwarte i nowatorskie podejście do projektowania. Kompleksowa obsługa tematów. Polecam!
Adrian Jasiówka
Adrian Jasiówka
2023-09-21
Firma kompleksowo wykonała dla mnie projekt budowlany oraz wielobranżowe projekty wykonawcze dla budowy domu jednorodzinnego. W zakresie usług było również PnB. Projekt architektoniczny został wykonany w całości w technologii 3d wraz z modelem terenu.
Bartosz Tondyra
Bartosz Tondyra
2023-09-13
Mieliśmy przyjemność współpracować z biurem architektonicznym przy realizacji naszego projektu domu jednorodzinnego na trudnym terenie ze skarpą. Nasza współpraca z nimi była naprawdę wzorowa. Biuro wykazało się nie tylko profesjonalizmem, ale także ogromnym zaangażowaniem w nasz projekt. Terminy zostały dotrzymane, zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie merytoryczne oraz cenne pomysły od Pani Kingi- architekt prowadzącej nasz projekt. Profesjonalne wizualizacje i rysunki 3D pozwoliły nam dokładnie zrozumieć projekt, a dzięki skanowaniu terenu projekt jest precyzyjny i mam nadzieję, że dzęki termiu unikniemy niespodzianek na etapie budowy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. Szczerze polecamy to biuro architektoniczne każdemu, kto szuka zaufanego i profesjonalnego partnera do współpracy.
Katarzyna Bargiel
Katarzyna Bargiel
2023-08-06
Z czystym sumieniem można polecić Bimsmart, nasza działka jest trudna i mocno ograniczona mpzp. Pani Kinga zaproponowała rewelacyjne rozwiązania oraz przygotowała model 3d. Do tego błyskawiczne działanie.
Elprzemyslawo ElRojo
Elprzemyslawo ElRojo
2023-08-05
Jak ktoś zasłuży na 10 gwiazdek to je dostaje ;) nie żałuję ani złotówki wydanej na projekt od Bimsmart, podejrzewam że zaoszczędziłem krotność tej kwoty na błędach które bym popełnił. Jeżeli macie trudna działkę, potrzebujecie szybkich precyzyjnych rozwiązań, takich jak skanowanie dzilki linearem. Serdecznie polecam , nie będziecie żałować.
kamila włodarczyk
kamila włodarczyk
2023-07-02
Bardzo profesjonalna usługa, duża cierpliwość dla klienta, praca warta swojej ceny :)
Call Now Button